به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
بعثی‌ها به اسرای ایرانی «واکسن ضدعاشورا»‌ می‌زدند!
بعثی‌ها گاهی برای مقابله با اسرای ایرانی چند روز قبل از عاشورا و تاسوعا به آزادگان آمپول‌هایی می‌زدند که بدنشان را ضعیف و آن‌ها را دچار تب شدید، حالت تهوع و بدن درد وحشتناک می‌کرد. این آمپول‌ها میان آزادگان به «واکسن ضدعاشورا»‌ معروف شده بود.
ظریف: سفرم به نیویورک قطعی نشده است
وزیر امور خارجه در پاسخ به این سؤال که «آیا شما همراه رئیس‌جمهور به نیویورک خواهید رفت؟»، گفت: ببینیم چه می‌شود، فعلاً قطعی نشده است و فعلاً ویزا نداریم.
پاسخ به ۲ ابهام در خصوص حمله به شاهرگ اقتصادی عربستان/ عوامل نفوذی یمن چه کسانی هستند؟
عملیات اخیر پهپادی یمن به تأسیسات نفتی آرامکو که به تعبیر کارشناسان منطقه‌ای و جهانی، زدن شاهرگ اقتصادی پادشاه عربستان به شمار می‌رود، در بطن خود ابهاماتی دارد که پاسخ به آنها می‌تواند گِره از مجهولات این حمله گسترده باز کند.
«فردین» خدمتگزار و به دنبال شادی و امنیت مردم بود
شهید امنیت «فردین سنجری‌بنستانی» واقعاً خدمتگزار مردم بود. از شغلش راضی بود و رضای خدا را در رضایت مردم می‌دید. می‌گفت وقتی مردم شاد باشند و در امنیت زندگی کنند، خوشحال می‌شود.
مذاکره ایران و آمریکا به نفع کشورمان نیست/ نظر واحد مسئولان درباره عدم مذاکره با آمریکا
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
حجت‌الاسلام «احمد سالک» با بیان اینکه مذاکره ایران و آمریکا به دلایل مختلف به نفع کشورمان نیست، گفت: مبنای ارزشی موجود در ایران اجازه نمی‌دهد به سمت مذاکره با آمریکا که شیطان بزرگ و مستکبر جهانی است، برویم.
مهدی چمران:
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حذف واژه «شهید» از تابلوهای شهری، گفت: دوستان در شورای شهر تهران و همچنین در شهرداری باید به اشتباه خود اقرار کنند و ممکن است اشتباه آن‌ها سهوی باشد که باید سریعاً به اشتباه خود اقرار و موارد مطرح شده را اصلاح کنند.
آمریکا در تهدید و تحریم ایران تنها مانده است/ بدعهدان لایق مذاکره نیستند
حسن‌بیگی:
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قدرت دفاعی ایران به نحو احسن از ملت دفاع می‌کند، گفت: عربستان سعودی و رژیم غاصب صهیونیستی دو متجاوز به حریم کشورهای اسلامی امروز منزوی شده و آنقدر ضعیف شده‌اند که قدرت دفاع از خودشان را هم ندارند.
شهادت آخرین مأموریت «حاج حسن» در جنگ بود
تأملی بر دوران رزمندگی سردار شهید «حسن تاجوک»؛
آخرین سال جنگ سال اجابت دعا‌ها و رسیدن به خواسته‌های قلبی حاج حسن بود. در نیمه خرداد از لشکر به گردان دستور داده شد تا جهت دفع تک عراق در ارتفاعات گرده‌رش هرچه سریع‌تر به منطقه بروند. حاجی از همه نیروهایش حلالیت گرفت و در این عملیات به شهادت رسید
سخنان رهبر انقلاب سیاست ایران برای مذاکره با آمریکا را ترسیم کرد
کارشناس مسائل بین‌الملل:
«حسن هانی‌زاده» با اشاره به سخنان اخیر امام خامنه‌ای درخصوص عدم مذاکره با آمریکا، گفت: بیانات مهم و راهبردی رهبر انقلاب اسلامی، سیاست کلان جمهوری اسلامی ایران را در رابطه با مذاکره با آمریکا ترسیم کرد.
هشدار رهبر انقلاب اسلامی درباره تلاش برای از بین بردن نام شهدا + فیلم
رهبر انقلاب اسلامی در سخنانی اشاره داشتند انگیزه‌های بسیار شدیدی وجود دارد که یاد شهدا به فراموشی سپرده شود.
صفحه  از ۴۶۲۰
پربیننده ها
آخرین اخبار