به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
استانها
عمومی
ناگفته‌هایی از جان فشانی رزمندگان در عملیات کربلای 5
رزمنده خط شکن کربلای 5 در گفت‌و‌گو با دفاع پرس مطرح کرد؛
یکی از جوانان غواص در عملیات کربلای 5 برای باز کردن معبر، خود را روی سیم خاردارهای معبر میدان مین انداخت و گفت: بیایید از روی من عبور کنید هنگامی که دید رزمندگان نمی آیند آنها را به فاطمه زهرا (س) قسم می داد تا از رویش عبور کنند 400 نفر ازروی پیکر این شهید گذشتند و صبح پیکر مطهرش همانند حصیر سوراخ شده بود.
همراه با سه مسابقه کتابخوانی دیگر در قم؛
چهار مسابقه کتابخوانی از جمله مسابقه کتابخوانی با محوریت معرفی شهید «کمال کورسل» تنها شهید اروپایی دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت ایام این هفته در قم برگزار می شود.
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت:‌ با حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ناب حسینی می‌توانیم سبک زندگی اسلامی را در جامعه تعمیق کنیم.
پیام شهردار قم به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
شهردار قم در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت:‌ ایستادگی و غرور ملت بزرگ ایران در برابر هجوم وحشیانه دشمن تا بن دندان مسلح، جلوه‌هایی از حماسه را در این خطه نمایان می‌سازد.
همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهید امیر سرلشکر «داود احمدی بیغش» تحت عنوان برنامه آبروی کوچه‌ها افتخار محله‌ها برگزار شد.
حجت الاسلام ماندگاری:
حجت الاسلام ماندگاری گفت: یکی از راه‌های موثر به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزاری یادواره‌های مختلف شهدا است.
در دومین روز از هفته دفاع مقدس؛
سربازان نمونه نیروی انتظامی استان قم طی مراسمی در دومین روز از هفته دفاع مقدس در سالن بعثت سازمان ملی ورزش و جوانان تجلیل شدند.
با یاد شهیدان عقلابی، کارگر، نگاری و عزیزی؛
یادواره شهیدان محمدتقی عقلابی، محمد کارگر شورکی، عزیزی و نگاری تحت عنوان آبروی محله در آستانه هفته دفاع مقدس در قم برگزار شد.
فرمانده سپاه ساوه:
فرمانده سپاه ساوه گفت: پیروی و حرکت در مسیر رهنمون‌های ولایت فقیه نقشه راه اقتدار و عظمت کشور و مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی است.
در دومین روز از هفته دفاع مقدس؛
آیین میهمانی لاله‌ها همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور استاندار قم در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) برگزار شد.
صفحه  از ۱۷۲۱
پربیننده ها