به روز شده در: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
سردار غیب‌پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقدام موشکی سپاه علیه داعش سیلی جانانه‌ای بود که به آمریکا و حرام‌زاده‌های تکفیری زده شد.
کد خبر: ۲۴۴۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶ - 19June 2017
اقدام موشکی سپاه سیلی بود که به آمریکا زده شدبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز در مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد با اشاره به پرتاب موشک‌های سپاه به سمت مواضع داعش در سوریه اظهار داشت: اقدام موشکی سپاه علیه داعش سیلی جانانه‌ای بود که به آمریکا و حرام‌زاده‌های تکفیری زده شد و این باعث خوشحالی مردم کشورمان شد.

وی افزود: البته این یک عملیات صرف نظامی نبود بلکه پیام روشن داشت و آن اینکه ایران اسلامی جایی نیست که به تعبیر رهبرمعظم انقلاب اسلامی عده ای بخواهند در آنجا ترقه راه بیندازند.
 
سردار غیب پرور ادامه داد: ملت ما این قضایای ترور توسط تروریست‌ها را بارها تجربه کردند چون از ابتدای انقلاب تا‌کنون همواره به دلیل مظلومیت و آرمان‌خواهی هزینه داده است البته اگر چه هر قطره خونی که از مردم ریخته می‌شود دل انسان را داغدار می‌کند اما در کلان قضیه اگر تزریق خون شهیدان بر پیکره ملت نبود، این سربلندی و افتخاری را که اکنون داریم، نداشتیم.

وی با بیان اینکه هویت مردم ما هویتی است که از سه شاخصه مهم اسلامیت، تمدن کهن و انقلابی بودن برخور‌دار است اضافه کرد: عمل ورزشکاران ما در عدم رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی موید این سه هویت مورد اشاره است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اسلام در شرق و شمال آفریقا مرهون ایران اسلامی است بیان داشت: در هیچ‌کجا سابقه ندارد که ایرانی رفته باشد و در آنجا ظلم و چپاول و استعمار کرده باشد چون ایرانی جماعت ظلم را نمی‌پذیرد؛ در واقع انقلاب ما را رشد داد و ما را از زمین بلند کرد و به ما آموخت که تو سری خور نباشیم و تحقیر را هم نپذیریم.

وی در ادامه گفت: حاضر نشدن ورزشکاران ما در میادین مسابقه با نمایندگان رژیم صهیونیستی یک احساس و حالت التهابی نیست بلکه حتما فلسفه‌ای دارد و راوی منطق و استدلالی است.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه هشت سال جنگ تحمیلی دفاع از شرف، دین و قرآن بود بیان داشت: این خط استقامت که از دوران دفاع مقدس باقی مانده همچنان استمرار دارد و این هم شعار نیست چون در عمل آن را ثابت کردیم.

وی تاکید کرد: بسیج در لایه‌های مختلف جامعه وجود دارد لذا هر اتفاقی بیافتد برای رشد و تعالی و بالندگی مردم حتما در آنجا نوکری خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین عنوان کرد: بارها اعلام کردیم که بسیج آماده کمک به دولت است چون بسیج اقیانوسی از همه اندیشه‌ها و تخصص‌ها و توانمندی‌ها است لذا یک‌بار دیگر هم این آمادگی را اعلام می‌کنم که بتوانیم کمکی داشته باشیم و گره‌ای را باز کنیم، حتما انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/231

لینک کوتاه: http://dnws.ir/244230
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها