به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
با صابران عاشق- ۳۰/ رحیم قمیشی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

رزمندگان سمفونی عشق را در کربلای ۴ نواختند/ قولم به مجروحان من را در خاک عراق زمین‌گیر کرد

رحیم قمیشی گفت: من دل رفتن به داخل اروندرود را نداشتم، زیرا در مسیر مجروحانی را دیدم که به آن‌ها قول دادم برمی‌گردم و کمک‌شان می‌کنم. نمی‌دانم وقتی نیرو‌های بعثی اسلحه را به سمت مجروحان گرفته بودند، آن‌ها چه فکر‌هایی در سر داشتند. شاید فکر می‌کردند که من همچون یک ناجی در آن لحظه می‌رسم و کمک‌شان می‌کنم.
سخنگوی وزارت امور خارجه:

ملت ایران از تحریم و تهدید آمریکا نمی‌ترسند

سیدعباس موسوی گفت: دولتمردان آمریکایی نمی‌دانند مردمی که پای عهد و آرمان‌های انقلاب کشورشان ایستاده‌اند نه از تحریم می‌ترسند و نه با تحریم از مواضع خود پا پس می‌کشند.
گام دوم/ امیر نصیرزاده:

آمریکا برای مقابله با ایران دست به تشکیل ائتلاف جهانی زده است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: امروز آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت ما به دنبال تشکیل ائتلاف جهانی است و بسیاری از کشورها به دلیل اینکه تردید دارند که این ائتلاف موفق خواهد شد یا نه، در این ائتلاف شرکت نکردند.
گام دوم/ فرمانده دانشگاه شهید ستاری نهاجا:

جوانان نقش راهبردی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند

فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با بیان اینکه جوانان مهمترین نقش را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند، گفت: در طول تاریخ جوانان این مرز و بوم نشان دادند که نقش مهمی را در اعتلای انقلاب داشتند و دفاع مقدس نمونه‌ای بازر از آن است.
یادداشت/ محمدامین میربلوچ‌زهی

«تحریم، تهدید و ترور» ویژگی‌های بارز مستکبران

دنیا با ویژگی‌های تحریم، تهدید، زورگویی و ترور مستکبران جنایتکار آشناست و مردم جهان می‌دانند که شعار دفاع از حقوق بشر، ابزاری برای رسیدن به منافع سران ظالم و مستکبر آمریکایی و صهیونیستی بوده و از این طریق حقوق ملت‌های مظلوم را پایمال و سرمایه‌های آنان را به چپاول می‌برند.
یادداشت/ رسول حسنی

سینماگر انقلابی باید در همه گونه‌های سینمایی طبع‌آزمایی کند

سینماگران انقلابی باید جهادگرانه عمل و در همه موضوعات و گونه‌های سینمایی نفوذ کنند تا از این طریق بتوانند با همه اقشار جامعه ارتباط برقرار کنند. کارگردانی که فقط در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی فعالیت کند، نمی‌تواند به طور کامل خود را یک سینماگر انقلابی قلمداد کند.
بخش پایانی/ امیر «محمدرضا فولادی» در گفت‌وگو با دفاع‌پرس تأکید کرد؛

ضرورت ساخت یادمان‌های بیشتر در مناطق عملیاتی دفاع مقدس/ راهیان نور یک حرکت موثر در جهت حفظ ارزش‌هاست

امیر «محمدرضا فولادی» گفت: راهیان نور یک حرکت کاملا موثری است و رهبر معظم انقلاب اسلامی از راهیان نور به عنوان یک ثروت برای انقلاب یاد کردند. اگرچه ۵۸ یادمان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ثبت شده است؛ اما بازهم کم است و خیلی از نقاط و مناطق عملیاتی هستند که نسل‌های گذشته حماسه‌های فراموش نشدنی را در آن خلق کردند؛ لذا می‌توان در این مناطق هم یادمان ایجاد کرد.
1 صفحه
پربیننده ها
آخرین اخبار